EXPLORE  JAZYKOVÁ ŠKOLA KRAMÁR

1/2
 

O nás

Jazyková škola Kramár bola založená v r. 1990. Už v tom období sme si uvedomovali potrebu vzdelávania cudzích jazykov. Naším cieľom už od počiatku bolo vzdelávať ľudí v tomto smere tak, aby sa im cudzí jazyk stal oporou v živote. Venujeme sa výlučne výučbe angličtiny a sme prípravné centrum pre jazykovú skúšku cambridge, čomu zodpovedajú aj všetky naše materiály, metodické a vzdelávacie postupy.  Vyučujeme všetky vekové kategórie študentov a venujeme sa ich príprave na maturitné, štátnicové, ale hlavne medzinárodné skúšky. Výučba konverzácie prostredníctvom britských, amerických, kanadských alebo austrálskych lektorov prebieha už od jesene 1996.

 
 
 
 

Chcem sa nezáväzne informovať

 

POVEDALI O NÁS

“Mám rád Kramárovu školu, pretože sa rád učím anglicky, rád konverzujem s lektormi, ktorí sú napríklad z Ameriky. Mám tri hodiny do týždňa po škole, ale nevadí mi to, lebo čím viac angličtiny, tým lepšie pre mňa. Vedieť angličtinu má veľmi veľa výhod, ale pre mňa je to ako hobby, používam ju, keď hrám videohry.”

—  Jakub Komžík (13), 2014 - súčasnosť

Kontakt: 0911/983-644, peter.kramar@jazykovaskolakramar.com

Partnerské školy, škôlky a pracoviská: súkromná MŠ Sunflower, MŠ Žitavské nábrežie, MŠ Viktorka, MŠ sv. Alžbety,  ZŠ Čierne Kľačany, Atómové elektrárne Mochovce, mesto Vráble

©2018 BY JAZYKOVÁ ŠKOLA KRAMÁR. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM